| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $722K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $772K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $5.2M | $2.1M | $3.0M | $48.2M |
| Jul 2027 | $5.1M | $2.1M | $3.0M | $45.1M |
| Jun 2027 | $12.0M | $2.0M | $10.0M | $42.1M |
| May 2027 | $5.1M | $2.0M | $3.1M | $32.1M |
| Apr 2027 | $5.0M | $2.4M | $2.6M | $29.0M |
| Mar 2027 | $5.0M | $1.8M | $3.2M | $26.4M |
| Feb 2027 | $4.9M | $2.0M | $2.9M | $23.3M |
| Jan 2027 | $6.4M | $1.8M | $4.5M | $20.4M |
| Dec 2026 | $7.9M | $1.8M | $6.1M | $15.8M |
| Nov 2026 | $4.0M | $1.5M | $2.6M | $9.8M |
| Oct 2026 | $2.3M | $1.6M | $701K | $7.2M |
| Sep 2026 | $4.0M | $669K | $3.4M | $6.5M |