Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $240K |
| Maç Günü Geliri | $993K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $39K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $830K |
| Personel Maaşları | $69K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$11.8M |
$16.7M |
$-4.9M |
$389.6M |
| Jun 2036 |
$19.2M |
$1.1M |
$18.0M |
$394.4M |
| May 2036 |
$1.3M |
$1.1M |
$150K |
$376.4M |
| Apr 2036 |
$1.3M |
$1.1M |
$152K |
$376.2M |
| Mar 2036 |
$1.3M |
$1.1M |
$156K |
$376.1M |
| Feb 2036 |
$7.1M |
$1.1M |
$5.9M |
$375.9M |
| Jan 2036 |
$8.5M |
$1.1M |
$7.4M |
$370.0M |
| Dec 2035 |
$1.3M |
$1.1M |
$143K |
$362.6M |
| Nov 2035 |
$1.3M |
$1.1M |
$147K |
$362.4M |
| Oct 2035 |
$1.3M |
$1.1M |
$146K |
$362.3M |
| Sep 2035 |
$1.3M |
$1.1M |
$169K |
$362.2M |
| Aug 2035 |
$1.3M |
$2.1M |
$-783K |
$362.0M |