| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $416K |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $2.2M | $2.0M | $227K | $-4.1M |
| Aug 2027 | $1.8M | $1.5M | $313K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $1.8M | $1.4M | $419K | $-4.7M |
| Jun 2027 | $2.8M | $2.0M | $762K | $-5.1M |
| May 2027 | $2.0M | $2.2M | $-261K | $-5.9M |
| Apr 2027 | $2.0M | $2.5M | $-530K | $-5.6M |
| Mar 2027 | $852K | $2.3M | $-1.4M | $-5.1M |
| Feb 2027 | $1.0M | $2.1M | $-1.1M | $-3.6M |
| Jan 2027 | $252K | $1.9M | $-1.6M | $-2.6M |
| Dec 2026 | $273K | $1.7M | $-1.5M | $-951K |
| Nov 2026 | $295K | $1.7M | $-1.5M | $518K |
| Oct 2026 | $677K | $2.3M | $-1.7M | $2.0M |