| TV Geliri | $648K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $365K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $94K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $23K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $695K | $591K | $104K | $-6.4M |
| May 2028 | $770K | $652K | $118K | $-6.5M |
| Apr 2028 | $248K | $597K | $-349K | $-6.7M |
| Mar 2028 | $277K | $594K | $-317K | $-6.3M |
| Feb 2028 | $277K | $527K | $-250K | $-6.0M |
| Jan 2028 | $300K | $788K | $-488K | $-5.7M |
| Dec 2027 | $246K | $537K | $-292K | $-5.3M |
| Nov 2027 | $249K | $511K | $-263K | $-5.0M |
| Oct 2027 | $80K | $997K | $-917K | $-4.7M |
| Sep 2027 | $80K | $579K | $-499K | $-3.8M |
| Aug 2027 | $81K | $583K | $-502K | $-3.3M |
| Jul 2027 | $24K | $599K | $-575K | $-2.8M |