Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.7M |
| Maç Günü Geliri | $7.4M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $414K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $3.2M |
| Personel Maaşları | $101K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$9.6M |
$3.5M |
$6.1M |
$249.0M |
| Jul 2027 |
$13.7M |
$3.7M |
$10.0M |
$243.0M |
| Jun 2027 |
$53.8M |
$2.8M |
$51.0M |
$233.0M |
| May 2027 |
$9.5M |
$2.8M |
$6.7M |
$182.0M |
| Apr 2027 |
$9.5M |
$2.8M |
$6.7M |
$175.3M |
| Mar 2027 |
$9.5M |
$2.8M |
$6.7M |
$168.6M |
| Feb 2027 |
$16.9M |
$55.9M |
$-38.9M |
$161.9M |
| Jan 2027 |
$13.5M |
$3.3M |
$10.1M |
$200.8M |
| Dec 2026 |
$9.5M |
$3.3M |
$6.2M |
$190.7M |
| Nov 2026 |
$9.5M |
$3.3M |
$6.1M |
$184.5M |
| Oct 2026 |
$45.6M |
$3.4M |
$42.1M |
$178.4M |
| Sep 2026 |
$17.7M |
$8.5M |
$9.2M |
$136.2M |