| TV Geliri | $4.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $802K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $4.3M | $2.3M | $2.0M | $74.9M |
| Aug 2028 | $4.7M | $2.3M | $2.5M | $73.0M |
| Jul 2028 | $4.7M | $2.2M | $2.4M | $70.5M |
| Jun 2028 | $4.7M | $2.4M | $2.3M | $68.1M |
| May 2028 | $4.8M | $2.7M | $2.1M | $65.8M |
| Apr 2028 | $4.8M | $2.8M | $1.9M | $63.7M |
| Mar 2028 | $4.4M | $2.0M | $2.4M | $61.8M |
| Feb 2028 | $4.4M | $2.1M | $2.3M | $59.4M |
| Jan 2028 | $8.4M | $2.0M | $6.4M | $57.1M |
| Dec 2027 | $4.5M | $1.8M | $2.7M | $50.7M |
| Nov 2027 | $4.5M | $1.8M | $2.7M | $47.9M |
| Oct 2027 | $4.6M | $2.1M | $2.5M | $45.2M |