Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $588K |
| Maç Günü Geliri | $1.0M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $127K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $86K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2032 |
$1.7M |
$1.4M |
$328K |
$449.7M |
| Jul 2032 |
$2.3M |
$1.4M |
$919K |
$449.4M |
| Jun 2032 |
$1.7M |
$1.4M |
$341K |
$448.4M |
| May 2032 |
$1.7M |
$1.3M |
$374K |
$448.1M |
| Apr 2032 |
$4.9M |
$1.3M |
$3.6M |
$447.7M |
| Mar 2032 |
$7.7M |
$1.3M |
$6.4M |
$444.1M |
| Feb 2032 |
$1.7M |
$1.3M |
$370K |
$437.8M |
| Jan 2032 |
$44.9M |
$1.3M |
$43.6M |
$437.4M |
| Dec 2031 |
$13.7M |
$1.3M |
$12.4M |
$393.8M |
| Nov 2031 |
$13.7M |
$1.3M |
$12.4M |
$381.4M |
| Oct 2031 |
$5.0M |
$1.3M |
$3.7M |
$369.0M |
| Sep 2031 |
$17.6M |
$1.3M |
$16.3M |
$365.3M |