| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tsvetan Stoyanov | Baş Scout | 8 | 0 | 40% | 31.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Danail Delev | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 45% | 17.08.2026 | |
| Kaloyan Tonev | Scout | 1 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Valentin Bodurov | Scout | 1 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Danail Nedelkov | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Timur Mustafa | DC | 17 | Ludogorets | Danail Delev | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 93 | 45% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Petko Panayotov | AMC | 21 | CSKA Sofia | Danail Delev | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 82 | 45% | 100% | 37.5K | — | — | — | |
| Filip Skubic | WR | 25 | NK Domzale | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 115 | 40% | 92% | 1.3M | #15 MC | — | — | |
| Luka Bijol | WL | 23 | NK Domzale | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 116 | 40% | 99% | 2.6M | #15 MC | — | — | |
| Jure Kurtovic | FR | 28 | NK Domzale | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 102 | 40% | 86% | 2.0M | #12 ST | — | — | |
| Samuel Duris | ST | 28 | FK Senica | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 85 | 40% | 80% | 990.0K | #12 ST | — | — | |
| Denny Tiganj | GK | 23 | Rudar Velenje | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 58 | 57 | 40% | 61% | 150.0K | #3 GK | — | — | Tutum |
| Svetoslav Vutsov | GK | 24 | Levski | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 87 | 40% | 79% | 1.2M | #3 GK | — | — | |
| Son | DR | 32 | Ludogorets | Valentin Bodurov | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 97 | 40% | 94% | 800.0K | #4 DM | — | — | Yaş |
| Son | DR | 32 | Ludogorets | Kaloyan Tonev | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 93 | 40% | 94% | 800.0K | #5 DC | — | — | Yaş |
| Erik Pikk | FR | 26 | Sillamae Kalev | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 100 | 40% | 84% | 850.0K | #1 ST | — | — | |
| Frank Ainsalu | ST | 22 | Levadia | Tsvetan Stoyanov | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 86 | 40% | 79% | 700.0K | #1 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Skubic | WR | NK Domzale | #7 | #15 | Hemen Al | 103 | 115 | 40% | 92% | 1.3M | Aktif | |
| Dinis Almeida | DC | Ludogorets | #3 | — | Al | 106 | 116 | 40% | 93% | 540.0K | Yaş | Aktif |
| Luka Bijol | WL | NK Domzale | #7 | #15 | Düşün | 120 | 116 | 40% | 99% | 2.6M | Aktif | |
| Jure Kurtovic | FR | NK Domzale | #6 | — | Düşün | 110 | 102 | 40% | 86% | 2.0M | Aktif | |
| Dinis Almeida | DC | Ludogorets | #4 | — | Düşün | 108 | 96 | 40% | 93% | 540.0K | Yaş | Aktif |
| Leandro Godoy | ST | CSKA Sofia | #1 | — | Düşün | 99 | 86 | 40% | 81% | 1.2M | Aktif | |
| Son | DR | Ludogorets | #3 | — | Düşün | 93 | 97 | 40% | 94% | 800.0K | Yaş | Aktif |
| Samuel Duris | ST | FK Senica | #6 | — | Düşün | 92 | 85 | 40% | 80% | 990.0K | Aktif | |
| Svetoslav Vutsov | GK | Levski | #2 | — | Düşün | 91 | 87 | 40% | 79% | 1.2M | Aktif | |
| Denny Tiganj | GK | Rudar Velenje | #2 | — | Düşün | 58 | 57 | 40% | 61% | 150.0K | Tutum | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | #15 | MC | 90 | 21–29 | 225.4K | Tsvetan Stoyanov | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Tsvetan Stoyanov | Levski U18 | #2 | 29.08.2026 |
| Valentin Bodurov | CSKA Sofia U20 | #7 | |
| Kaloyan Tonev | Levski U20 | #1, #2, #3, #4 | |
| Kaloyan Tonev | Beroe U20 | #2 | |
| Kaloyan Tonev | CSKA 1948 U20 | #5 | |
| Kaloyan Tonev | Slavia Sofia U20 | #7 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Georgi Kostadinov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dinis Almeida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonzalo Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gašper Trdin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentin Bodurov | Georgi Kostadinov | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Georgi Kostadinov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dinis Almeida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonzalo Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Teodor Ivanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alberto Salido | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gašper Trdin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentin Bodurov | Georgi Kostadinov | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Georgi Kostadinov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | İzlemeye Devam | #1 | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dinis Almeida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonzalo Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Teodor Ivanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alberto Salido | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gašper Trdin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentin Bodurov | Georgi Kostadinov | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Tsvetan Stoyanov | Leandro Godoy | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ognyan Vladimirov | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | İzlemeye Devam | #1 | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivaylo Chochev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dinis Almeida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonzalo Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Tonev | Ognyan Vladimirov | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Tsvetan Stoyanov | Leandro Godoy | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ognyan Vladimirov | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leandro Godoy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivaylo Chochev | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dinis Almeida | Reddet | #4 | -0.22 | — | — | 1.50 | 3.41 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Deroy Duarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Yordanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonzalo Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Tonev | Ognyan Vladimirov | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Valentin Bodurov | Dinis Almeida | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Kaloyan Tonev | Dinis Almeida | Daha Fazla Bilgi | -0.10 | 40% | Düşük Güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #5 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 158.2K | Listede | Dinis Almeida | ✗ |
| #12 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 91 | 104 | 21–29 | 300.7K | İzlemede | — | — |
| #15 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 90 | 103 | 21–29 | 225.4K | İzlemede | — | — |
| #7 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 80 | 93 | 21–29 | 299.6K | Tamamlandı | Patrik Vasiľ | ✓ |
| #3 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 56 | 61 | 18–32 | 158.2K | Tamamlandı | — | — |
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 88 | 101 | 21–29 | 949.1K | Vazgeçildi | Leandro Godoy | ✓ |
| #4 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 158.2K | Vazgeçildi | — | — |