| TV Geliri | $745K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $389K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $750 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $789K | $584K | $205K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $844K | $710K | $134K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $248K | $714K | $-466K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $68K | $638K | $-570K | $-1.1M |
| Nov 2026 | $82K | $623K | $-541K | $-509K |
| Oct 2026 | $64K | $1.1M | $-1.1M | $31K |
| Sep 2026 | $48K | $420K | $-372K | $1.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |