| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marc Guillot | Scout | 3 | 0 | 44% | 03.08.2026 | İskandinavyaBatı Avrupa |
| Pierre Berger | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 50% | 03.08.2026 | |
| Édouard Simon | Baş Scout | 1 | 0 | 40% | 05.08.2026 | Batı Avrupa |
| Frédéric Rey | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Jean-Baptiste Roche | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Michel Lefèvre | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Marc Guillot | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 77 | 51% | 100% | 100.0K | — | — | — | |||
| João Neves | DM | 22 | Paris Saint-Germain | Pierre Berger | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 155 | 50% | 100% | 1.6M | — | — | — | |
| Ibrahim Mbaye | AMR | 18 | Paris Saint-Germain | Pierre Berger | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 138 | 50% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Enes Ünal | ST | 29 | AFC Bournemouth | Édouard Simon | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 119 | 40% | 94% | 8.2M | #1 ST | — | — | |
| Mohamed Elyounoussi | AMR | 32 | FC Copenhagen | Marc Guillot | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 40% | 101% | 1.4M | #2 AMR | — | — | Yaş |
| Martin Ødegaard | AMC | 27 | Arsenal | Marc Guillot | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 157 | 165 | 40% | 125% | 54.0M | #2 AMR | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Ødegaard | AMC | Arsenal | #2 | — | Hemen Al | 157 | 165 | 40% | 125% | 54.0M | Aktif | |
| Enes Ünal | ST | AFC Bournemouth | #1 | — | Al | 94 | 119 | 40% | 94% | 8.2M | Aktif | |
| Mohamed Elyounoussi | AMR | FC Copenhagen | #2 | — | Düşün | 106 | 105 | 40% | 101% | 1.4M | Yaş | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Michel Lefèvre | Monaco U20 | #1 | |
| Marc Guillot | Chamois Niortais U20 | #1, #2 | |
| Michel Lefèvre | Paris FC U20 | #1, #2 | |
| Édouard Simon | LOSC Lille U20 | #1 | |
| Marc Guillot | RC Strasbourg U20 | #1 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 225000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Illia Zabarnyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Beraldo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 990000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Hernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 684000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.03 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Illia Zabarnyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Beraldo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.93 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Hernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.17 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luc Roger | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.45 | 1.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.03 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Illia Zabarnyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Beraldo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.93 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Hernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.17 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luc Roger | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Illia Zabarnyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Beraldo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Hernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luc Roger | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Illia Zabarnyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Beraldo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lucas Hernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 24.5K | Tamamlandı | — | — |
| #2 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 85 | 90 | 18–32 | 24.5K | Vazgeçildi | — | — |