| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Henri Laine | Scout | 7 | 0 | 47% | 02.01.2027 | Batı Avrupa |
| Benoît Dupuy | Scout | 5 | 0 | 44% | 04.01.2027 | Batı Avrupa |
| Christophe Martinez | Baş Scout | 5 | 0 | 44% | 04.01.2027 | Batı Avrupa |
| Robert Hubert | Scout | 4 | 0 | 44% | 03.01.2027 | Kuzey Amerika |
| Laurent Lopez | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 48% | 03.08.2026 | |
| Pierre Dupuis | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yohan Tavares | DC | 38 | Stade Lavallois | Henri Laine | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 73 | 65% | 100% | 22.9K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mehdi Jeannin | GK | 35 | Sochaux | Henri Laine | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 76 | 65% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxime Hautbois | GK | 36 | Stade Lavallois | Christophe Martinez | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 73 | 81 | 62% | 100% | 27.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Beraldo | DC | 23 | Paris Saint-Germain | Laurent Lopez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 132 | 52% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Illia Zabarnyi | DC | 24 | Paris Saint-Germain | Laurent Lopez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 125 | 52% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Henri Saivet | DM | 36 | Clermont Foot | Benoît Dupuy | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 74 | 51% | 100% | 22.9K | — | — | — | |
| Stephen Quemper | DL | 33 | US Creteil | Benoît Dupuy | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 70 | 51% | 100% | 45.0K | — | — | — | |
| Mamadou Samassa | GK | 36 | Stade Lavallois | Robert Hubert | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 78 | 48% | 100% | 7.7K | — | — | — | |
| Djibril Cappe | DL | 17 | FC Metz | Robert Hubert | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 74 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Nacer Fellaini | DC | 22 | KV Oostende | Henri Laine | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 114 | 40% | 105% | 5.0M | #8 DL | — | — | |
| Alessandro Bastoni | DC | 27 | Inter | Henri Laine | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 142 | 40% | 117% | 16.0M | #8 DL | — | — | |
| Yann Aurel Bisseck | DC | 26 | Inter | Henri Laine | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 127 | 40% | 108% | 12.0M | #8 DL | — | — | |
| Michael Folorunsho | WL | 28 | Cagliari | Benoît Dupuy | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 121 | 40% | 109% | 21.0M | #9 MC | — | — | |
| Christian Pulisic | AMR | 28 | AC Milan | Benoît Dupuy | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 136 | 40% | 108% | 25.0M | #9 MC | — | — | |
| Josep Martínez | GK | 28 | Inter | Christophe Martinez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 120 | 120 | 40% | 97% | 11.0M | #7 GK | — | — | |
| Sebastiano Desplanches | GK | 23 | Pescara | Christophe Martinez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 129 | 40% | 98% | 13.0M | #7 GK | — | — | |
| Germán Berterame | ST | 28 | Atlanta United FC | Robert Hubert | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 129 | 129 | 40% | 110% | 13.0M | #10 ST | — | — | |
| Eden Mertens | FL | 24 | Feyenoord | Christophe Martinez | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 125 | 40% | 112% | 11.0M | — | — | — | |
| Max Dean | ST | 22 | KAA Gent | Christophe Martinez | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 88 | 40% | 81% | 1.9M | — | — | — | |
| Myrto Uzuni | AMR | 31 | Austin FC | Robert Hubert | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 110 | 40% | 105% | 4.7M | — | — | — | Yaş |
| João Neves | DM | 22 | Paris Saint-Germain | Laurent Lopez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 148 | 40% | 100% | 1.6M | — | — | — | |
| Hyllarion Goore | ST | 21 | KAA Gent | Henri Laine | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 105 | 40% | 86% | 1.1M | — | — | — | |
| Stefanos Tzimas | ST | 21 | Brighton & Hove Albion | Henri Laine | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 122 | 40% | 104% | 13.0M | — | — | — | |
| Bryan Mbeumo | AMR | 27 | Manchester United | Benoît Dupuy | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 122 | 40% | 112% | 40.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Bastoni | DC | Inter | #7 | — | Al | 138 | 142 | 40% | 117% | 16.0M | Aktif | |
| Christian Pulisic | AMR | AC Milan | #8 | — | Al | 133 | 136 | 40% | 108% | 25.0M | Aktif | |
| Germán Berterame | ST | Atlanta United FC | #9 | — | Al | 129 | 129 | 40% | 110% | 13.0M | Aktif | |
| Sebastiano Desplanches | GK | Pescara | #6 | — | Al | 123 | 129 | 40% | 98% | 13.0M | Aktif | |
| Josep Martínez | GK | Inter | #6 | — | Al | 120 | 120 | 40% | 97% | 11.0M | Aktif | |
| Nacer Fellaini | DC | KV Oostende | #7 | — | Düşün | 128 | 114 | 40% | 105% | 5.0M | Aktif | |
| Michael Folorunsho | WL | Cagliari | #8 | — | Düşün | 124 | 121 | 40% | 109% | 21.0M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Christophe Martinez | Red Star U20 | #7, #8 | |
| Henri Laine | AJ Auxerre U20 | #7, #8 | |
| Benoît Dupuy | Le Havre AC U20 | #7, #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mehdi Jeannin | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yohan Tavares | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxime Hautbois | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Henri Laine | Mehdi Jeannin | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Henri Laine | Yohan Tavares | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christophe Martinez | Maxime Hautbois | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mehdi Jeannin | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yohan Tavares | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxime Hautbois | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Henri Laine | Mehdi Jeannin | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Henri Laine | Yohan Tavares | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christophe Martinez | Maxime Hautbois | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mehdi Jeannin | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yohan Tavares | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxime Hautbois | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Henri Laine | Mehdi Jeannin | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Henri Laine | Yohan Tavares | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christophe Martinez | Maxime Hautbois | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Madjo | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Henri Laine | Bradley Madjo | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Théo Dragin | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Madjo | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Édouard Giraud | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christophe Martinez | Théo Dragin | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henri Laine | Bradley Madjo | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Théo Dragin | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Madjo | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Édouard Giraud | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Louaisil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christophe Martinez | Théo Dragin | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henri Laine | Bradley Madjo | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 117 | 130 | 21–29 | 8.1K | İzlemede | — | — |
| #8 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 122 | 135 | 21–29 | 8.1K | İzlemede | — | — |
| #9 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 125 | 138 | 21–29 | 8.1K | İzlemede | — | — |
| #10 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 127 | 140 | 21–29 | 8.1K | İzlemede | — | — |