| TV Geliri | $651K |
| Sıralama TV Bonusu | $65K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $700K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $920K | $941K | $-21K | $-2.2M |
| Dec 2026 | $303K | $828K | $-525K | $-2.1M |
| Nov 2026 | $337K | $821K | $-484K | $-1.6M |
| Oct 2026 | $101K | $1.6M | $-1.5M | $-1.1M |
| Sep 2026 | $94K | $522K | $-429K | $392K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |