| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $8.5M |
| Personel Maaşları | $143K |
| Transfer Amortismanı | $333K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $758K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $5.5M | $9.7M | $-4.3M | $2.9M |
| Sep 2027 | $5.5M | $13.8M | $-8.3M | $6.8M |
| Aug 2027 | $5.5M | $11.8M | $-6.3M | $14.8M |
| Jul 2027 | $5.6M | $8.2M | $-2.7M | $20.7M |
| Jun 2027 | $24.2M | $8.0M | $16.3M | $23.0M |
| May 2027 | $5.7M | $8.8M | $-3.1M | $6.5M |
| Apr 2027 | $5.7M | $10.3M | $-4.6M | $9.2M |
| Mar 2027 | $6.3M | $8.6M | $-2.3M | $13.4M |
| Feb 2027 | $6.5M | $8.7M | $-2.2M | $15.4M |
| Jan 2027 | $5.9M | $8.2M | $-2.3M | $17.3M |
| Dec 2026 | $5.8M | $8.4M | $-2.6M | $19.2M |
| Nov 2026 | $6.3M | $8.4M | $-2.1M | $21.5M |