| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 4 | 0 | 48% | 02.01.2027 | ||
| Stefano Parisi | Baş Scout | 4 | 0 | 40% | 02.01.2027 | Batı Avrupa |
| Nicolò De Simone | Scout | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Avrupa |
| Emanuele Valentini | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Arena | ST | 18 | AS Roma | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 121 | 48% | 100% | 225.0K | — | — | — | ||
| Paolo Doneda | GK | 20 | AC Milan | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 103 | 140 | 48% | 100% | 235.0K | — | — | — | ||
| Edoardo Martini | ST | 18 | Torino | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 113 | 48% | 100% | 125.0K | — | — | — | ||
| Arman Durmiši | ST | 18 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 123 | 48% | 100% | 410.0K | — | — | — | ||
| Johannes Eggestein | ST | 29 | Austria Wien | Stefano Parisi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 106 | 40% | 82% | 2.6M | #9 ST | — | — | |
| Karim Konaté | ST | 23 | Red Bull Salzburg | Stefano Parisi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 127 | 40% | 99% | 6.5M | #9 ST | — | — | |
| Deniz Gül | ST | 22 | FC Porto | Stefano Parisi | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 133 | 40% | 108% | 9.9M | — | — | — | |
| Thiago | ST | 25 | Brentford | Stefano Parisi | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 97 | 40% | 102% | 16.0M | — | — | — | |
| Mark Travers | GK | 28 | Everton | Nicolò De Simone | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 125 | 40% | 110% | 11.0M | — | — | — | |
| Alexander Schlager | GK | 31 | Red Bull Salzburg | Nicolò De Simone | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 132 | 40% | 107% | 950.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karim Konaté | ST | Red Bull Salzburg | #3 | — | Hemen Al | 119 | 127 | 40% | 99% | 6.5M | Aktif | |
| Johannes Eggestein | ST | Austria Wien | #3 | — | Düşün | 107 | 106 | 40% | 82% | 2.6M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Stefano Parisi | Hellas Verona U20 | #3 | |
| Nicolò De Simone | Empoli U20 | #3 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12800.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12800.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19201.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16001.02 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12800.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18134.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19201.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16001.02 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13867.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12800.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stefano Pettinari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yann Aurel Bisseck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 368.66 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koni De Winter | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 357.14 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 460.83 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 576.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 537.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 537.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefano Pettinari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.48 | 1.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roberto Inglese | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.73 | 2.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 69.43 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 64.80 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 64.80 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefano Pettinari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roberto Inglese | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 34.71 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 32.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 32.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefano Pettinari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roberto Inglese | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 31.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 29.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 29.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roberto Inglese | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefano Pettinari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 31.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 29.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 29.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Carlini | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Bra | DL | Defans | 76 | 96 | 95% | 550.0K | 17.04.2027 | 34 | 2 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 83 | 96 | 21–29 | 84.37 | İzlemede | — | — |