Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $15K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $223K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$21K |
$314K |
$-293K |
$-3.1M |
| Jul 2027 |
$21K |
$347K |
$-327K |
$-2.8M |
| Jun 2027 |
$309K |
$355K |
$-46K |
$-2.4M |
| May 2027 |
$21K |
$360K |
$-339K |
$-2.4M |
| Apr 2027 |
$21K |
$365K |
$-344K |
$-2.1M |
| Mar 2027 |
$21K |
$365K |
$-344K |
$-1.7M |
| Feb 2027 |
$311K |
$368K |
$-57K |
$-1.4M |
| Jan 2027 |
$21K |
$430K |
$-409K |
$-1.3M |
| Dec 2026 |
$21K |
$368K |
$-347K |
$-897K |
| Nov 2026 |
$21K |
$368K |
$-347K |
$-550K |
| Oct 2026 |
$21K |
$368K |
$-347K |
$-203K |
| Sep 2026 |
$21K |
$308K |
$-288K |
$144K |