| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.0M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.0M |
| Personel Maaşları | $93K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $959K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $7.5M | $5.0M | $2.5M | $80.6M |
| Jul 2027 | $9.7M | $5.2M | $4.5M | $78.0M |
| Jun 2027 | $34.4M | $4.9M | $29.5M | $73.5M |
| May 2027 | $7.5M | $5.1M | $2.4M | $44.0M |
| Apr 2027 | $7.4M | $5.3M | $2.1M | $41.5M |
| Mar 2027 | $7.5M | $5.3M | $2.2M | $39.4M |
| Feb 2027 | $6.4M | $5.3M | $1.1M | $37.2M |
| Jan 2027 | $7.9M | $5.2M | $2.7M | $36.1M |
| Dec 2026 | $7.5M | $5.1M | $2.4M | $33.4M |
| Nov 2026 | $6.6M | $5.2M | $1.4M | $31.0M |
| Oct 2026 | $2.0M | $5.0M | $-2.9M | $29.6M |
| Sep 2026 | $3.3M | $2.5M | $816K | $32.6M |