| TV Geliri | $240K |
| Sıralama TV Bonusu | $24K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $46K |
| Oyuncu Maaşları | $375K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $291K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $347K | $723K | $-376K | $5.1M |
| May 2027 | $250K | $688K | $-438K | $5.5M |
| Apr 2027 | $246K | $670K | $-424K | $5.9M |
| Mar 2027 | $244K | $648K | $-404K | $6.3M |
| Feb 2027 | $275K | $635K | $-360K | $6.7M |
| Jan 2027 | $1.0M | $586K | $421K | $7.1M |
| Dec 2026 | $1.4M | $542K | $905K | $6.7M |
| Nov 2026 | $1.4M | $539K | $908K | $5.8M |
| Oct 2026 | $1.8M | $777K | $1.0M | $4.8M |
| Sep 2026 | $3.1M | $433K | $2.6M | $3.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |