| TV Geliri | $5.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.6M |
| Personel Maaşları | $113K |
| Transfer Amortismanı | $252K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $710K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $5.8M | $7.7M | $-1.9M | $21.0M |
| Dec 2026 | $5.6M | $7.7M | $-2.1M | $22.7M |
| Nov 2026 | $2.0M | $7.5M | $-5.5M | $24.5M |
| Oct 2026 | $2.2M | $9.6M | $-7.4M | $29.8M |
| Sep 2026 | $4.1M | $6.0M | $-1.8M | $36.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $50.8M |