| TV Geliri | $6.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.2M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $755K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.8M | $4.0M | $2.8M | $32.7M |
| Jun 2027 | $20.7M | $4.2M | $16.5M | $29.9M |
| May 2027 | $6.8M | $4.6M | $2.3M | $13.3M |
| Apr 2027 | $6.8M | $6.5M | $338K | $11.0M |
| Mar 2027 | $6.9M | $4.3M | $2.6M | $10.7M |
| Feb 2027 | $6.9M | $4.3M | $2.6M | $8.1M |
| Jan 2027 | $6.2M | $4.3M | $2.0M | $5.5M |
| Dec 2026 | $2.3M | $3.9M | $-1.7M | $3.5M |
| Nov 2026 | $2.3M | $4.0M | $-1.7M | $5.2M |
| Oct 2026 | $810K | $5.6M | $-4.8M | $6.9M |
| Sep 2026 | $740K | $3.5M | $-2.8M | $11.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |