| TV Geliri | $5.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $287K |
| Oyuncu Maaşları | $9.1M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $850K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $776K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $6.5M | $10.8M | $-4.4M | $15.3M |
| Nov 2026 | $6.7M | $11.1M | $-4.4M | $18.8M |
| Oct 2026 | $5.4M | $17.7M | $-12.3M | $22.4M |
| Sep 2026 | $14.3M | $9.5M | $4.8M | $33.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $69.8M |