| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $68K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $551K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $717K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $5.1M | $1.3M | $3.8M | $16.5M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.4M | $717K | $12.7M |
| Jul 2028 | $2.1M | $1.3M | $808K | $12.0M |
| Jun 2028 | $3.1M | $1.3M | $1.8M | $11.2M |
| May 2028 | $2.2M | $1.3M | $844K | $9.4M |
| Apr 2028 | $2.2M | $1.4M | $765K | $8.5M |
| Mar 2028 | $2.2M | $1.4M | $789K | $7.7M |
| Feb 2028 | $2.2M | $1.4M | $756K | $6.9M |
| Jan 2028 | $3.5M | $1.3M | $2.1M | $6.2M |
| Dec 2027 | $1.4M | $1.1M | $320K | $4.0M |
| Nov 2027 | $896K | $940K | $-44K | $3.7M |
| Oct 2027 | $887K | $1.0M | $-139K | $3.7M |