| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $153K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $77K |
| Transfer Amortismanı | $12K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $690K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.4M | $3.4M | $-1.1M | $1.3M |
| Jul 2027 | $2.4M | $3.4M | $-1.0M | $2.4M |
| Jun 2027 | $8.0M | $3.2M | $4.8M | $3.4M |
| May 2027 | $2.5M | $3.4M | $-908K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $2.8M | $3.8M | $-935K | $-553K |
| Mar 2027 | $2.9M | $3.1M | $-224K | $370K |
| Feb 2027 | $2.9M | $3.2M | $-295K | $582K |
| Jan 2027 | $3.0M | $3.7M | $-721K | $865K |
| Dec 2026 | $3.0M | $3.7M | $-659K | $1.6M |
| Nov 2026 | $3.0M | $3.7M | $-673K | $2.2M |
| Oct 2026 | $1.1M | $5.8M | $-4.7M | $2.9M |
| Sep 2026 | $297K | $2.3M | $-2.0M | $8.2M |