| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Baş Scout | 17 | 0 | 46% | 09.08.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Petr Barak | Scout | 4 | 0 | 40% | 02.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Ales Cerny | Scout | 1 | 0 | 40% | 16.07.2027 | Doğu Avrupa |
| Lukas Cerny | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Ortega | DL | 28 | Olympiacos | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 09.08.2027 | 09.08.2027 | 1 | 0 | 108 | 129 | 65% | 100% | 2.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Pavlos Pantelidis | AMR | 25 | Levadiakos | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 113 | 65% | 100% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Adrián Fiala | AMR | 22 | AS Trencin | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 80 | 104 | 65% | 100% | 400.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kauã Rodrigo | ST | 20 | Atlético Mineiro | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 86 | 127 | 65% | 100% | 500.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Roman Mokrovics | AMR | 21 | Sparta Prague | Lukas Cerny | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 110 | 58% | 100% | 32.5K | — | — | — | |
| — | — | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 115 | 48% | 100% | 1.3M | — | — | — | |||
| Samuel Obinaia | DM | 22 | Metalist | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 80 | 108 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Alexandru Bancu | MC | 26 | Zenit | Ales Cerny | Transfer Talebi | Aktif | 16.07.2027 | 16.07.2027 | 1 | 0 | 134 | 131 | 40% | 114% | 6.5M | #22 MC | — | — | Sakat |
| Khéphren Thuram | DM | 26 | Juventus | Petr Barak | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 125 | 123 | 40% | 117% | 17.0M | #21 DL | — | — | |
| Salvatore Esposito | DM | 26 | Spezia | Petr Barak | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 136 | 142 | 40% | 121% | 18.0M | #21 DL | — | — | |
| Josep Martínez | GK | 29 | Inter | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 125 | 117 | 40% | 95% | 5.8M | #20 GK | — | — | |
| Michele Di Gregorio | GK | 30 | Juventus | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 136 | 134 | 40% | 99% | 7.7M | #20 GK | — | — | |
| Valentyn Morhun | GK | 26 | Dynamo Kyiv | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 91 | 40% | 77% | 1.1M | — | — | — | |
| Kacper Tobiasz | GK | 24 | Legia Warszawa | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 98 | 40% | 79% | 950.0K | — | — | — | |
| Joel Andersson | DR | 30 | Ludogorets | Petr Barak | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 88 | 40% | 92% | 1.8M | — | — | — | |
| Christian Makoun | DC | 27 | Levski | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 79 | 40% | 82% | 1.4M | — | — | — | |
| Mads Bidstrup | DM | 26 | Red Bull Salzburg | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 123 | 40% | 105% | 2.5M | — | — | — | |
| Kwadwo Duah | ST | 30 | Ludogorets | Petr Barak | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 93 | 40% | 89% | 2.0M | — | — | — | |
| Dereck Kutesa | AMR | 29 | AEK Athens | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 105 | 40% | 91% | 2.0M | — | — | — | |
| Yorbe Vertessen | AMR | 26 | Red Bull Salzburg | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 107 | 40% | 96% | 2.3M | — | — | — | |
| Emir Karić | DL | 30 | Sturm Graz | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 102 | 40% | 99% | 950.0K | — | — | — | |
| Panagiotis Retsos | DC | 29 | Olympiacos | Daniel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 108 | 40% | 108% | 3.4M | — | — | — | |
| — | — | Daniel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 90 | 115 | 28% | 100% | 600.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Salvatore Esposito | DM | Spezia | #9 | — | Hemen Al | 136 | 142 | 40% | 121% | 18.0M | Aktif | |
| Michele Di Gregorio | GK | Juventus | #8 | — | Düşün | 136 | 134 | 40% | 99% | 7.7M | Aktif | |
| Alexandru Bancu | MC | Zenit | #10 | — | Düşün | 134 | 131 | 40% | 114% | 6.5M | Sakat | Aktif |
| Josep Martínez | GK | Inter | #8 | — | Düşün | 125 | 117 | 40% | 95% | 5.8M | Aktif | |
| Khéphren Thuram | DM | Juventus | #9 | — | Düşün | 125 | 123 | 40% | 117% | 17.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | #23 | ST | 133 | 21–29 | 284.1K | Daniel Brabec | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Petr Barak | Slovan Liberec U20 | #10, #11 | |
| Ales Cerny | Jihlava U20 | #10, #11 | |
| Daniel Brabec | Sigma Olomouc U20 | #11 | |
| Petr Barak | Slavia Prague U20 | #11 | |
| Ales Cerny | Zlin U20 | #11 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Ortega | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Francisco Ortega | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Ortega | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Francisco Ortega | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Ortega | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Francisco Ortega | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Ortega | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Francisco Ortega | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.14 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.14 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.14 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nemanja Trifunović | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kauã Rodrigo | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavlos Pantelidis | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.14 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Brabec | Adrián Fiala | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Nemanja Trifunović | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Kauã Rodrigo | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Brabec | Pavlos Pantelidis | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nemanja Trifunović | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kauã Rodrigo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nemanja Trifunović | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kauã Rodrigo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Fiala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nemanja Trifunović | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kauã Rodrigo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mykyta Turbaievskyi | Bohemians 1905 | GK | Kaleci | 93 | 109 | 28% | 350.0K | 06.02.2027 | 0 | 1 |
| Samuel Obinaia | Jablonec | DM | Defans | 84 | 108 | 65% | 700.0K | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Beni Makouana | Jablonec | AMR | Orta Saha | 77 | 96 | 28% | 250.0K | 30.01.2027 | 0 | 1 |
| Muhammed Cham | Slavia Prague | AMC | Orta Saha | 111 | 138 | 65% | 2.7M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Sivert Mannsverk | Sparta Prague | DM | Defans | 124 | 152 | 75% | 3.0M | 16.01.2027 | 2 | 1 |
| Sparta Prague | DL | Defans | 92 | 115 | 38% | 600.0K | 16.01.2027 | 0 | 2 | |
| Pavlos Pantelidis | Banik Ostrava | AMR | Orta Saha | 94 | 113 | 65% | 1.6M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Francisco Ortega | Sigma Olomouc | DL | Defans | 108 | 129 | 65% | 2.6M | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Nemanja Trifunović | Sigma Olomouc | AMR | Orta Saha | 95 | 114 | 65% | 1.2M | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Kauã Rodrigo | Sigma Olomouc | ST | Forvet | 86 | 127 | 65% | 500.0K | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Adrián Fiala | Slovacko | AMR | Orta Saha | 80 | 104 | 65% | 400.0K | 14.11.2026 | 2 | 0 |
| Yegor Ushakov | Mlada Boleslav | MR | Orta Saha | 98 | 114 | 48% | 1.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Daniil Zorin | Mlada Boleslav | AMC | Orta Saha | 97 | 130 | 48% | 700.0K | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Shola Ogundana | Teplice | AMR | Orta Saha | 100 | 119 | 48% | 1.5M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Danila Kozlov | Teplice | AML | Orta Saha | 101 | 123 | 48% | 1.3M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Eduardo Guerrero | Teplice | AMR | Orta Saha | 95 | 117 | 48% | 1.0M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Sparta Prague | DR | Defans | 95 | 115 | 48% | 1.3M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #20 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 123 | 136 | 21–29 | 284.1K | İzlemede | — | — |
| #21 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 128 | 141 | 21–29 | 284.1K | İzlemede | — | — |
| #22 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 131 | 144 | 21–29 | 284.1K | İzlemede | — | — |
| #23 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 133 | 146 | 21–29 | 284.1K | İzlemede | — | — |