| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $656K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.2M | $2.1M | $1.1M | $6.3M |
| Aug 2027 | $2.8M | $1.9M | $937K | $5.2M |
| Jul 2027 | $2.8M | $1.8M | $1.1M | $4.2M |
| Jun 2027 | $4.0M | $1.9M | $2.1M | $3.1M |
| May 2027 | $2.8M | $1.3M | $1.5M | $996K |
| Apr 2027 | $2.9M | $1.3M | $1.5M | $-496K |
| Mar 2027 | $2.9M | $1.4M | $1.6M | $-2.0M |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.5M | $-167K | $-3.6M |
| Jan 2027 | $1.2M | $1.6M | $-360K | $-3.4M |
| Dec 2026 | $364K | $1.4M | $-1.0M | $-3.1M |
| Nov 2026 | $407K | $1.4M | $-1.0M | $-2.1M |
| Oct 2026 | $108K | $2.1M | $-2.0M | $-1.0M |