| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $327K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $123K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $738K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $4.1M | $2.8M | $1.3M | $17.0M |
| Apr 2027 | $4.0M | $2.8M | $1.2M | $15.8M |
| Mar 2027 | $4.0M | $2.7M | $1.2M | $14.6M |
| Feb 2027 | $4.1M | $2.8M | $1.3M | $13.3M |
| Jan 2027 | $4.2M | $2.9M | $1.3M | $12.0M |
| Dec 2026 | $4.1M | $3.1M | $1.1M | $10.7M |
| Nov 2026 | $1.4M | $2.8M | $-1.4M | $9.6M |
| Oct 2026 | $1.8M | $3.1M | $-1.3M | $11.0M |
| Sep 2026 | $2.4M | $2.1M | $297K | $13.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |