| TV Geliri | $83K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $265K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $93K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $89K | $795K | $-706K | $-6.6M |
| Dec 2027 | $178K | $485K | $-306K | $-5.9M |
| Nov 2027 | $87K | $482K | $-395K | $-5.6M |
| Oct 2027 | $105K | $655K | $-551K | $-5.2M |
| Sep 2027 | $97K | $587K | $-490K | $-4.6M |
| Aug 2027 | $32K | $609K | $-577K | $-4.1M |
| Jul 2027 | $23K | $503K | $-479K | $-3.6M |
| Jun 2027 | $22K | $445K | $-423K | $-3.1M |
| May 2027 | $24K | $429K | $-405K | $-2.7M |
| Apr 2027 | $30K | $450K | $-420K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $18K | $427K | $-409K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $18K | $422K | $-404K | $-1.4M |