| TV Geliri | $181 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $79 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $57K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $211 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $110K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $260 | $190K | $-190K | $-38K |
| Oct 2026 | $3K | $191K | $-188K | $152K |
| Sep 2026 | $2K | $161K | $-160K | $340K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |