| TV Geliri | $954K |
| Sıralama TV Bonusu | $191K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $61K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $26K |
| Oyuncu Maaşları | $912K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $243K |
| Tesis Bakımı | $889K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $17.1M | $2.1M | $15.0M | $95.8M |
| Aug 2028 | $1.5M | $2.1M | $-613K | $80.8M |
| Jul 2028 | $1.4M | $2.1M | $-689K | $81.4M |
| Jun 2028 | $1.0M | $2.1M | $-1.1M | $82.1M |
| May 2028 | $1.2M | $2.1M | $-931K | $83.2M |
| Apr 2028 | $4.0M | $2.1M | $1.9M | $84.1M |
| Mar 2028 | $7.2M | $1.9M | $5.4M | $82.2M |
| Feb 2028 | $1.5M | $2.0M | $-473K | $76.8M |
| Jan 2028 | $8.0M | $1.9M | $6.1M | $77.3M |
| Dec 2027 | $8.1M | $1.6M | $6.5M | $71.2M |
| Nov 2027 | $10.4M | $1.6M | $8.9M | $64.8M |
| Oct 2027 | $4.4M | $1.8M | $2.6M | $55.9M |