| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $639K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $31K |
| Tesis Bakımı | $659K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $2.7M | $2.7M | $308 | $1.2M |
| Jan 2028 | $2.8M | $2.7M | $112K | $1.2M |
| Dec 2027 | $2.7M | $2.7M | $53K | $1.1M |
| Nov 2027 | $3.1M | $2.7M | $345K | $1.0M |
| Oct 2027 | $2.7M | $2.5M | $228K | $657K |
| Sep 2027 | $2.4M | $2.0M | $340K | $429K |
| Aug 2027 | $2.1M | $2.4M | $-235K | $89K |
| Jul 2027 | $2.3M | $2.7M | $-317K | $324K |
| Jun 2027 | $2.5M | $2.2M | $333K | $641K |
| May 2027 | $2.5M | $1.7M | $844K | $308K |
| Apr 2027 | $2.5M | $2.1M | $386K | $-536K |
| Mar 2027 | $2.5M | $1.7M | $839K | $-921K |