| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 7 | 0 | 45% | 03.01.2027 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa | |
| Adam Harvey | Scout | 5 | 0 | 45% | 21.08.2028 | Batı Avrupa |
| Benjamin Harris | Scout | 2 | 0 | 44% | 16.08.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 1 | 0 | 55% | 04.01.2027 | ||
| Oliver Evans | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Steven Parker | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James Shillinglaw | GK | 19 | Bolton Wanderers | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 97 | 58% | 100% | 500.0K | — | — | — | ||
| Olly Reynolds | DC | 20 | Cardiff City | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 103 | 55% | 100% | 990.0K | — | — | — | ||
| Jake Drewett | ST | 19 | AFC Bournemouth | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 120 | 55% | 100% | 1.9M | — | — | — | ||
| Angel Gomes | DM | 27 | Olympique de Marseille | Adam Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 114 | 130 | 48% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Ladislav Krejčí | DC | 29 | Girona | Adam Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 108 | 126 | 48% | 100% | 9.0M | — | — | — | |
| João Palhinha | DM | 33 | Bayern Munich | Adam Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 134 | 156 | 48% | 100% | 13.0M | — | — | — | |
| Joél Drakes-Thomas | AMR | 19 | Crystal Palace | Benjamin Harris | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 101 | 48% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 28 | Napoli | Adam Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 21.08.2028 | 2 | 0 | 154 | 160 | 40% | 109% | 17.0M | #115 GK | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Benjamin Harris | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 156 | 153 | 40% | 125% | 54.0M | — | — | — | |
| Mika Biereth | ST | 25 | Monaco | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 126 | 40% | 101% | 4.6M | — | — | — | Sakat | |
| Marc Nguyen | FC | 31 | Tours | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 120 | 40% | 102% | 4.5M | — | — | — | ||
| Bjorn Meijer | DL | 25 | Club Brugge | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 103 | 40% | 100% | 4.0M | — | — | — | ||
| Diego Campillo | DC | 26 | Guadalajara | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 109 | 40% | 97% | 1.7M | — | — | — | ||
| Deniz Gül | ST | 24 | FC Porto | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 125 | 40% | 101% | 5.9M | — | — | — | ||
| Beto | ST | 30 | Everton | Adam Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 107 | 40% | 102% | 8.2M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Costa | GK | Napoli | #14 | #115 | Al | 154 | 160 | 40% | 109% | 17.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #15 | #116 | DL | 151 | 21–29 | 250.4K | Benjamin Harris | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #16 | #117 | MC | 154 | 21–29 | 250.4K | Steven Parker | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #17 | #118 | ST | 156 | 21–29 | 250.4K | Adam Harvey | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #14 | #115 | GK | 146 | 21–29 | 250.4K | Adam Harvey | 1 | 1 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Adam Harvey | Middlesbrough U20 | #15, #16, #17 | |
| Benjamin Harris | Cardiff City U20 | #15, #16, #17 | |
| Steven Parker | Derby County U20 | #15, #16, #17 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9.88 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 24.26 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lutsharel Geertruida | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 22000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Adam Harvey | Merlin Röhl | Reddet | -0.92 | 65% | Çok Pahalı |
| Adam Harvey | Douglas Luiz | Reddet | -0.92 | 65% | Çok Pahalı |
| Adam Harvey | Randal Kolo Muani | Reddet | -0.92 | 65% | Çok Pahalı |
| Adam Harvey | Lorenzo Lucca | Reddet | -0.92 | 65% | Çok Pahalı |
| Adam Harvey | Lutsharel Geertruida | Reddet | -0.92 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin Röhl | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Douglas Luiz | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 21000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Randal Kolo Muani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Lucca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florentino Luís | Burnley | DM | Defans | 117 | 131 | 95% | 18.0M | 10.04.2027 | 40 | 0 |
| Lutsharel Geertruida | Sunderland | DR | Defans | 118 | 143 | 65% | 22.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Piero Hincapié | Arsenal | DL | Defans | 117 | 145 | 48% | 12.0M | 27.03.2027 | 1 | 0 |
| Christos Mandas | AFC Bournemouth | GK | Kaleci | 121 | 132 | 48% | 14.0M | 13.03.2027 | 1 | 0 |
| Lorenzo Lucca | Nottingham Forest | ST | Forvet | 119 | 134 | 65% | 27.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Randal Kolo Muani | Tottenham Hotspur | AMR | Orta Saha | 126 | 145 | 65% | 20.0M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Angel Gomes | Wolverhampton Wanderers | DM | Defans | 114 | 130 | 48% | 10.0M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Douglas Luiz | Aston Villa | DM | Defans | 124 | 144 | 65% | 21.0M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Merlin Röhl | Everton | DM | Defans | 113 | 135 | 65% | 11.0M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| João Palhinha | Tottenham Hotspur | DM | Defans | 134 | 156 | 48% | 13.0M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Ladislav Krejčí | Wolverhampton Wanderers | DC | Defans | 108 | 126 | 48% | 9.0M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #115 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 250.4K | İzlemede | — | — |
| #116 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 250.4K | İzlemede | — | — |
| #117 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 250.4K | İzlemede | — | — |
| #118 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 250.4K | İzlemede | — | — |