Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $585K |
| Maç Günü Geliri | $1.1M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $108K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $748K |
| Personel Maaşları | $85K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$14.1M |
$1.0M |
$13.1M |
$142.7M |
| Jun 2033 |
$3.2M |
$978K |
$2.2M |
$129.6M |
| May 2033 |
$1.8M |
$978K |
$857K |
$127.4M |
| Apr 2033 |
$1.8M |
$978K |
$857K |
$126.5M |
| Mar 2033 |
$1.8M |
$978K |
$859K |
$125.7M |
| Feb 2033 |
$1.8M |
$978K |
$864K |
$124.8M |
| Jan 2033 |
$4.3M |
$978K |
$3.3M |
$124.0M |
| Dec 2032 |
$1.8M |
$978K |
$860K |
$120.7M |
| Nov 2032 |
$1.8M |
$978K |
$872K |
$119.8M |
| Oct 2032 |
$1.8M |
$978K |
$861K |
$118.9M |
| Sep 2032 |
$1.8M |
$956K |
$877K |
$118.1M |
| Aug 2032 |
$1.8M |
$950K |
$894K |
$117.2M |