| TV Geliri | $6K |
| Sıralama TV Bonusu | $612 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $254K |
| Personel Maaşları | $8K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $8K | $369K | $-361K | $-227K |
| Jan 2027 | $9K | $326K | $-317K | $134K |
| Dec 2026 | $8K | $294K | $-287K | $451K |
| Nov 2026 | $1K | $260K | $-259K | $738K |
| Oct 2026 | $792 | $212K | $-211K | $997K |
| Sep 2026 | $793 | $293K | $-292K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |