| TV Geliri | $5.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $3.9M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $38K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $747K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.1M | $4.7M | $1.4M | $26.6M |
| Jun 2027 | $17.8M | $4.6M | $13.2M | $25.2M |
| May 2027 | $6.8M | $4.8M | $1.9M | $11.9M |
| Apr 2027 | $6.8M | $7.0M | $-233K | $10.0M |
| Mar 2027 | $6.0M | $5.3M | $723K | $10.2M |
| Feb 2027 | $6.6M | $5.1M | $1.5M | $9.4M |
| Jan 2027 | $6.1M | $4.9M | $1.2M | $7.8M |
| Dec 2026 | $2.1M | $4.4M | $-2.3M | $6.6M |
| Nov 2026 | $2.4M | $4.5M | $-2.1M | $8.9M |
| Oct 2026 | $1.3M | $5.4M | $-4.1M | $11.0M |
| Sep 2026 | $1.2M | $3.4M | $-2.2M | $15.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |