| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $822K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $6.9M | $2.7M | $4.2M | $70.7M |
| Dec 2027 | $8.6M | $2.7M | $5.9M | $66.5M |
| Nov 2027 | $8.6M | $2.8M | $5.9M | $60.6M |
| Oct 2027 | $6.7M | $2.8M | $4.0M | $54.7M |
| Sep 2027 | $10.9M | $2.3M | $8.7M | $50.7M |
| Aug 2027 | $4.4M | $2.0M | $2.4M | $42.0M |
| Jul 2027 | $4.4M | $2.3M | $2.1M | $39.7M |
| Jun 2027 | $8.8M | $2.0M | $6.7M | $37.6M |
| May 2027 | $4.4M | $2.2M | $2.2M | $30.8M |
| Apr 2027 | $5.2M | $2.5M | $2.7M | $28.7M |
| Mar 2027 | $5.2M | $2.0M | $3.2M | $25.9M |
| Feb 2027 | $4.6M | $2.4M | $2.2M | $22.7M |