| TV Geliri | $608K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $716K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $1.0M | $829K | $205K | $-677K |
| Jan 2029 | $1.0M | $901K | $124K | $-882K |
| Dec 2028 | $1.0M | $954K | $82K | $-1.0M |
| Nov 2028 | $1.0M | $949K | $98K | $-1.1M |
| Oct 2028 | $1.0M | $1.2M | $-157K | $-1.2M |
| Sep 2028 | $963K | $654K | $309K | $-1.0M |
| Aug 2028 | $953K | $694K | $259K | $-1.3M |
| Jul 2028 | $944K | $593K | $351K | $-1.6M |
| Jun 2028 | $991K | $595K | $396K | $-1.9M |
| May 2028 | $943K | $676K | $268K | $-2.3M |
| Apr 2028 | $997K | $731K | $266K | $-2.6M |
| Mar 2028 | $987K | $740K | $247K | $-2.9M |