| TV Geliri | $258K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $382K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $273K | $574K | $-301K | $-3.1M |
| Aug 2027 | $277K | $725K | $-448K | $-2.8M |
| Jul 2027 | $659K | $565K | $94K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $269K | $562K | $-293K | $-2.5M |
| May 2027 | $272K | $551K | $-279K | $-2.2M |
| Apr 2027 | $271K | $557K | $-286K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $60K | $565K | $-505K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $61K | $567K | $-505K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $50K | $593K | $-543K | $-623K |
| Dec 2026 | $62K | $558K | $-495K | $-80K |
| Nov 2026 | $64K | $503K | $-440K | $415K |
| Oct 2026 | $81K | $492K | $-411K | $855K |