| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $201K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $648K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $659K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.2M | $14.0M |
| Oct 2027 | $2.5M | $1.6M | $926K | $12.8M |
| Sep 2027 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $11.9M |
| Aug 2027 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $10.7M |
| Jul 2027 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $9.5M |
| Jun 2027 | $2.2M | $1.4M | $828K | $8.3M |
| May 2027 | $907K | $1.1M | $-169K | $7.4M |
| Apr 2027 | $1.6M | $1.1M | $498K | $7.6M |
| Mar 2027 | $1.6M | $1.1M | $511K | $7.1M |
| Feb 2027 | $260K | $1.1M | $-870K | $6.6M |
| Jan 2027 | $2.0M | $869K | $1.1M | $7.5M |
| Dec 2026 | $1.6M | $865K | $773K | $6.4M |