| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $196K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $652K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $702K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $4.9M | $1.4M | $3.5M | $17.4M |
| Nov 2027 | $5.4M | $1.4M | $4.0M | $13.9M |
| Oct 2027 | $3.7M | $1.5M | $2.1M | $9.9M |
| Sep 2027 | $6.1M | $1.4M | $4.7M | $7.8M |
| Aug 2027 | $2.4M | $1.5M | $969K | $3.1M |
| Jul 2027 | $2.4M | $1.4M | $981K | $2.1M |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.5M | $987K | $1.1M |
| May 2027 | $984K | $921K | $63K | $145K |
| Apr 2027 | $293K | $941K | $-648K | $81K |
| Mar 2027 | $318K | $946K | $-627K | $729K |
| Feb 2027 | $1.6M | $1.0M | $567K | $1.4M |
| Jan 2027 | $754K | $823K | $-69K | $790K |