Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $47K |
| Maç Günü Geliri | $15K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $187K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $75K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$70K |
$309K |
$-239K |
$-17.5M |
| Jul 2036 |
$70K |
$299K |
$-230K |
$-17.2M |
| Jun 2036 |
$138K |
$305K |
$-168K |
$-17.0M |
| May 2036 |
$71K |
$305K |
$-234K |
$-16.8M |
| Apr 2036 |
$71K |
$305K |
$-234K |
$-16.6M |
| Mar 2036 |
$72K |
$305K |
$-234K |
$-16.4M |
| Feb 2036 |
$73K |
$305K |
$-233K |
$-16.1M |
| Jan 2036 |
$72K |
$1.1M |
$-990K |
$-15.9M |
| Dec 2035 |
$72K |
$305K |
$-234K |
$-14.9M |
| Nov 2035 |
$73K |
$305K |
$-233K |
$-14.7M |
| Oct 2035 |
$73K |
$305K |
$-232K |
$-14.4M |
| Sep 2035 |
$74K |
$305K |
$-231K |
$-14.2M |