| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $701K |
| Personel Maaşları | $96K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.0M | $902K | $1.1M | $584K |
| Jul 2027 | $2.0M | $775K | $1.2M | $-516K |
| Jun 2027 | $738K | $843K | $-105K | $-1.8M |
| May 2027 | $765K | $855K | $-90K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $271K | $1.0M | $-762K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $262K | $871K | $-609K | $-798K |
| Feb 2027 | $295K | $1.0M | $-705K | $-190K |
| Jan 2027 | $79K | $833K | $-754K | $515K |
| Dec 2026 | $74K | $853K | $-779K | $1.3M |
| Nov 2026 | $77K | $861K | $-784K | $2.0M |
| Oct 2026 | $78K | $1.8M | $-1.8M | $2.8M |
| Sep 2026 | $1.2M | $1.7M | $-480K | $4.6M |