| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.1M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $879K |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $12K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $751K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $13.2M | $3.0M | $10.2M | $39.6M |
| Oct 2027 | $9.3M | $3.4M | $5.9M | $29.4M |
| Sep 2027 | $12.2M | $3.6M | $8.6M | $23.5M |
| Aug 2027 | $5.3M | $3.5M | $1.8M | $15.0M |
| Jul 2027 | $5.3M | $3.0M | $2.3M | $13.1M |
| Jun 2027 | $10.8M | $2.4M | $8.4M | $10.8M |
| May 2027 | $4.8M | $2.4M | $2.4M | $2.4M |
| Apr 2027 | $4.9M | $2.1M | $2.8M | $-52K |
| Mar 2027 | $2.0M | $3.5M | $-1.5M | $-2.9M |
| Feb 2027 | $2.0M | $2.5M | $-468K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $2.2M | $2.2M | $-57K | $-930K |
| Dec 2026 | $2.1M | $2.2M | $-53K | $-885K |