| TV Geliri | $566K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $402K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $44K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $992K | $544K | $448K | $-4.5M |
| Jul 2028 | $994K | $556K | $438K | $-4.9M |
| Jun 2028 | $1.1M | $609K | $482K | $-5.3M |
| May 2028 | $997K | $629K | $368K | $-5.8M |
| Apr 2028 | $1.0M | $632K | $372K | $-6.2M |
| Mar 2028 | $1.0M | $637K | $367K | $-6.6M |
| Feb 2028 | $1.0M | $643K | $360K | $-6.9M |
| Jan 2028 | $1.0M | $998K | $6K | $-7.3M |
| Dec 2027 | $999K | $656K | $343K | $-7.3M |
| Nov 2027 | $1.1M | $665K | $400K | $-7.6M |
| Oct 2027 | $354K | $769K | $-415K | $-8.0M |
| Sep 2027 | $354K | $658K | $-304K | $-7.6M |