| TV Geliri | $609K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $393K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.0M | $529K | $508K | $-3.1M |
| Aug 2027 | $1.0M | $559K | $473K | $-3.6M |
| Jul 2027 | $1.0M | $552K | $473K | $-4.1M |
| Jun 2027 | $1.2M | $587K | $603K | $-4.6M |
| May 2027 | $418K | $593K | $-175K | $-5.2M |
| Apr 2027 | $392K | $2.5M | $-2.1M | $-5.0M |
| Mar 2027 | $139K | $602K | $-463K | $-2.9M |
| Feb 2027 | $120K | $649K | $-529K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $26K | $636K | $-610K | $-1.9M |
| Dec 2026 | $26K | $543K | $-517K | $-1.3M |
| Nov 2026 | $38K | $540K | $-502K | $-811K |
| Oct 2026 | $47K | $866K | $-819K | $-309K |