Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $227K |
| Maç Günü Geliri | $499K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $40K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $408K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$14.4M |
$622K |
$13.7M |
$284.5M |
| Jun 2036 |
$1.8M |
$622K |
$1.2M |
$270.7M |
| May 2036 |
$765K |
$622K |
$143K |
$269.6M |
| Apr 2036 |
$761K |
$622K |
$139K |
$269.4M |
| Mar 2036 |
$764K |
$622K |
$142K |
$269.3M |
| Feb 2036 |
$142.8M |
$619K |
$142.1M |
$269.2M |
| Jan 2036 |
$3.2M |
$619K |
$2.6M |
$127.0M |
| Dec 2035 |
$761K |
$619K |
$142K |
$124.4M |
| Nov 2035 |
$761K |
$619K |
$142K |
$124.3M |
| Oct 2035 |
$763K |
$616K |
$147K |
$124.1M |
| Sep 2035 |
$767K |
$603K |
$164K |
$124.0M |
| Aug 2035 |
$772K |
$603K |
$169K |
$123.8M |