| TV Geliri | $202K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $810K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $119K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $329K | $1.1M | $-802K | $-12.1M |
| Jun 2027 | $409K | $1.3M | $-878K | $-11.3M |
| May 2027 | $142K | $1.4M | $-1.2M | $-10.4M |
| Apr 2027 | $149K | $1.5M | $-1.4M | $-9.2M |
| Mar 2027 | $130K | $1.2M | $-1.1M | $-7.9M |
| Feb 2027 | $72K | $1.4M | $-1.3M | $-6.8M |
| Jan 2027 | $20K | $1.5M | $-1.5M | $-5.4M |
| Dec 2026 | $20K | $1.2M | $-1.2M | $-4.0M |
| Nov 2026 | $20K | $1.2M | $-1.1M | $-2.8M |
| Oct 2026 | $28K | $1.8M | $-1.8M | $-1.6M |
| Sep 2026 | $22K | $862K | $-839K | $161K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |