Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $51K |
| Maç Günü Geliri | $232K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $315K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$330K |
$530K |
$-199K |
$-5.3M |
| Jul 2030 |
$570K |
$478K |
$92K |
$-5.1M |
| Jun 2030 |
$782K |
$521K |
$260K |
$-5.2M |
| May 2030 |
$291K |
$521K |
$-230K |
$-5.4M |
| Apr 2030 |
$292K |
$539K |
$-247K |
$-5.2M |
| Mar 2030 |
$293K |
$539K |
$-246K |
$-5.0M |
| Feb 2030 |
$349K |
$509K |
$-160K |
$-4.7M |
| Jan 2030 |
$292K |
$686K |
$-394K |
$-4.6M |
| Dec 2029 |
$293K |
$469K |
$-176K |
$-4.2M |
| Nov 2029 |
$292K |
$468K |
$-176K |
$-4.0M |
| Oct 2029 |
$292K |
$468K |
$-176K |
$-3.8M |
| Sep 2029 |
$334K |
$462K |
$-128K |
$-3.6M |