Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $47K |
| Maç Günü Geliri | $46K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $197K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Tesis Bakımı | $75K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$101K |
$321K |
$-219K |
$-17.4M |
| Jul 2036 |
$101K |
$313K |
$-211K |
$-17.2M |
| Jun 2036 |
$146K |
$327K |
$-180K |
$-17.0M |
| May 2036 |
$103K |
$327K |
$-224K |
$-16.8M |
| Apr 2036 |
$103K |
$327K |
$-224K |
$-16.6M |
| Mar 2036 |
$103K |
$327K |
$-223K |
$-16.4M |
| Feb 2036 |
$104K |
$327K |
$-223K |
$-16.1M |
| Jan 2036 |
$103K |
$1.1M |
$-981K |
$-15.9M |
| Dec 2035 |
$103K |
$327K |
$-224K |
$-14.9M |
| Nov 2035 |
$104K |
$327K |
$-223K |
$-14.7M |
| Oct 2035 |
$105K |
$327K |
$-222K |
$-14.5M |
| Sep 2035 |
$105K |
$326K |
$-221K |
$-14.3M |