| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $185K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $74K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $72K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $688K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.5M | $2.4M | $195K | $23.8M |
| Jun 2027 | $2.6M | $2.4M | $131K | $23.6M |
| May 2027 | $5.7M | $2.4M | $3.3M | $23.4M |
| Apr 2027 | $5.6M | $2.2M | $3.4M | $20.2M |
| Mar 2027 | $5.5M | $2.2M | $3.3M | $16.7M |
| Feb 2027 | $5.6M | $2.5M | $3.0M | $13.4M |
| Jan 2027 | $7.6M | $2.1M | $5.5M | $10.4M |
| Dec 2026 | $2.5M | $2.1M | $352K | $4.8M |
| Nov 2026 | $2.5M | $2.1M | $440K | $4.5M |
| Oct 2026 | $859K | $2.7M | $-1.9M | $4.0M |
| Sep 2026 | $837K | $2.1M | $-1.3M | $5.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |