Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $643K |
| Maç Günü Geliri | $1.5M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $81K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$2.6M |
$1.7M |
$875K |
$62.4M |
| Jul 2027 |
$2.9M |
$2.4M |
$534K |
$61.5M |
| Jun 2027 |
$14.2M |
$1.5M |
$12.7M |
$61.0M |
| May 2027 |
$2.2M |
$1.5M |
$685K |
$48.3M |
| Apr 2027 |
$2.2M |
$1.5M |
$699K |
$47.6M |
| Mar 2027 |
$2.2M |
$1.5M |
$692K |
$46.9M |
| Feb 2027 |
$5.5M |
$20.6M |
$-15.2M |
$46.2M |
| Jan 2027 |
$3.4M |
$1.7M |
$1.7M |
$61.4M |
| Dec 2026 |
$2.2M |
$1.7M |
$489K |
$59.7M |
| Nov 2026 |
$2.2M |
$1.7M |
$496K |
$59.2M |
| Oct 2026 |
$2.2M |
$2.5M |
$-253K |
$58.7M |
| Sep 2026 |
$32.9M |
$1.9M |
$31.0M |
$58.9M |