| TV Geliri | $247K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $493K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $9K |
| Borç Faizi | $18K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $68K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $254K | $802K | $-548K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $1.2M | $767K | $457K | $-2.6M |
| May 2027 | $254K | $865K | $-611K | $-3.1M |
| Apr 2027 | $273K | $872K | $-599K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $309K | $858K | $-549K | $-1.9M |
| Feb 2027 | $78K | $933K | $-855K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $77K | $876K | $-799K | $-505K |
| Dec 2026 | $76K | $842K | $-766K | $285K |
| Nov 2026 | $68K | $830K | $-762K | $1.0M |
| Oct 2026 | $176K | $1.2M | $-982K | $1.8M |
| Sep 2026 | $56K | $672K | $-616K | $3.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |